نقاشی

الزامی(بخش های کتاب):

۴۵ تا ۴۸

اختیاری:

نقاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 دیدگاه برای «آشنایی با هنرهای تجسمی»

    1. جواب سوال های تشریحی بخش آشنایی با هنرها به صورت کشویی است شما روی سوال که کلیک کنید یا با موبایل و تبلت لمس کنید قسمت جواب باز می شود، سوال های تستی هم بعد از جواب دادن به همه و گرفتن نمره ، پاسخ های صحیح مشخص می شود.

    1. با کلیک به روی لینک دانلود آن را دانلود کرده و فایل را در یک برنامه ی pdf خوان باز کنید و پرینت بگیرید یا فایل دانلود شده را روی یک فلش مموری به یک زیراکسی برده و پرینت بگیرید 🙂

  1. درود . از نظر من مارک روتکو زندگی جالبی داشته ولی من واقعا نمی تونم اون حسی که در درون اثار هست رو درک بکنم ولی به جای اون پل کله کاملا حس در اثار هایش دیده میشود و این احتمال داره که چون از ریتم های موسیقی در اثارش بهره برده است.

    1. خوب در این مورد من فکر می کنم آثار روتکو برای درک شدن بیشتر از آثار پل کله، نیازمند حضور مخاطب در مقابل خود هستند همونطوری که خودش گفته به فاصله چهل سانتی متر آثار من بیاستید تا اثر تمامی دید شما دربر بگیرد. اندازه ی اثر، بافت و نحوه ی اجرای قلمو روی بوم و تقابل واقعی رنگ ها چیزهایی نیستند که عکس های اینترنتی از پس انتقال بیان اونها بربیاند اگرچه این مقوله تا حدی برای آثار پل کله هم صدق میکنه ولی از اونجایی که برای آثار کله، معنا و مفاهیم و در واقعه سمبل ها بر جنبه های تصویری اثر مقدم هستند، از نظر من و باز هم از نظر من، اینکه روبروی خود تابلو ایستاده باشی کمتر دارای اهمیته تا آثار روتکو و دیگر هنرمندان اکپرسیونیست انتزاعی. فکر میکنم این دلیل قابل قبول تریه که ما آثار پل کله را بهتر می فهمیم و باهاش ارتباط برقرار میکنیم.

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.